bip.gov.pl

Instrukcja korzystania z BIP

Instrukcja

Strona podmiotowa Biuletynu Informacji Publicznej Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego SPZOZ jest tworzona zgodnie z nastepującymi aktami prawnymi:

  • Ustawą o dostępie do informacji publicznej
  • Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej

Użytkownik wybiera okresloną informację z paska menu znajdującego się po lewej stronie ekranu. U góry menu umieszczony jest przycisk umozliwiający wyszukiwanie. Aby znaleźć interesującą nas stronę nalezy wpisać do wolnego pola żadany wyraz lub frazę, użyć przycisku "szukaj" i za chwilę pojawi się lista stron, na których dany wyraz lub fraza wystepują.

W dolnej części ekranu znajdują się informacje o liczbie odsłon oglądanej strony (ile razy dana strona była czytana), osobie, która opublikowała dokument, dacie publikacji, dacie ostatniej modyfikacji dokumentu i osobie, która tę modyfikację wprowadziła. Znajduje się tu również informacja o osobie odpowiedzialnej za publikowaną treść na danej stronie.

W zakładce po lewej stronie ekranu znajduje sie odnosnik do głównej strony Biuletynu Informacji Publicznej, adres redakcji BIP Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego SPZOZ oraz dane redaktora/osoby odpowiedzialnej.Dokument oglądany razy: 5704
Podpisał: Rafał Kowalewski
Dokument z dnia: 28.09.2009
Opublikował: Rafał Kowalewski
Publikacja dnia: 18.12.2009
Wersje archiwalne tej strony
Wersja do druku